Kurumsal

Firmamız 1987 yılında Konya motorlu taşıtlar sanayinde 40 m2 atölyede üretime başlamıştır. Zaman içerisinde gerek teknolojiye gerekse müşteri memnuniyetine Endeksli olarak çalışma sahasını ve üretim kalitesini arttırmış ve piyasada talebi karşılar hala gelmiştir. Kalite odaklı çalışma anlayışımız hem diğer üreticilere örnek olmuş hem de kalite bazında tatlı bir rekabet oluşturmuştur.
Hidrolik, pnömatik ve devre sızdırmazlık elemanları üretimi ve temini konusunda akla İlk gelen isimlerden biri olan firmamız geniş ürün yelpazesi ve yüksek ölçekli üretim kapasitesiyle sektörde öncü olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.Profesyonel kadro, üretim ve kalite kontrol mekanizması, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti gibi konuları kendine ilke edinen firmamız, halen çalışmaları devam eden kalite yönetim belgeleri ve patent organizasyonları ile sektörde daha iyi hizmet verme ve kendini geliştirme çaba ve heyecanı içindedir.
 
Kurumsallaşma süreci içerisinde olan firmamız 2000 yılından itibaren showroom & fabrika konseptine uyum sağlayarak, üretim departmanı ve satış departmanı olmak üzere amaca uygun çalışma formatına geçmiştir. Makine üretimi Konusunda da kendine güvenen firmamız ürettiği ürünleri yurt içi ve yurt dışına İhraç etmenin gururunu yaşamaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız yenilikçi POLİTİKASIYLA kendini sürekli geliştirmektedir. Amacımız ülke ekonomisinde biz sanayicilere düşen görevi hakkıyla yerine getirerek uluslararası rekabette ülkemizi hak ettiği yere getirmektir.
 
Politikamızı kalite ile kariyerimizi ise güvenle perçinleyerek çıktığımız bu yolda bizim gibi düşünen ve çalışma anlayışının temelinde haklı kazanç ilkesi yatan tüm sanayici meslektaşlarımıza saygılar sunar çalışmalarında başarılar dileriz.
 
Ürünlerimiz;
* Rana Rekor
* Polyamid Hortum
* Klima Hortum
* Yıkama Tabancası
* Köpük Tabancası
* İlaç Tabancası
* Hidrolik Vana
* Kelepçe
* Sac Kapsül
* Hidrolik Kumanda Kolu
* Klima Rakoru
* Klima Gazı Dorse
* Dorse Rakor Takımı
* Damper Rakor Takımı
* Damper Hortumu
* Römork Hortumu
* Sekiz milim sipiral hortum
* Hidrolik Kabuk
* Hidrolik Soket üretimi